В Україні запустили першу міжнародну платформу електронних аукціонів

В Україні запустили першу міжнародну платформу електронних аукціонів з англомовним інтерфейсом KPMG Ukraine Auction Platform.

Таким чином, KPMG Україна приєдналася до мережі операторів аукціонів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб із продажу активів неплатоспроможних банків, які реалізуються через систему електронних аукціонів ProZorro.Продажі.

"KPMG Ukraine Auction Platform надає змогу залучати для участі в торгах ФГВФО не тільки українських, але й міжнародних інвесторів, що має суттєво пожвавити український ринок проблемних активів", — повідомили у прес-службі KPMG в Україні.

Сама ж KPMG виступить за провідного консультанта для іноземних інвесторів в Україні та надаватиме послуги щодо придбання активів, у тому числі, стосовно початкової перевірки документації. Окрім цього KPMG пропонує оцінку інвестиційних можливостей, юридичні, фінансові та податкові консультації щодо придбання активів.

"З 2016 року ми займаємося моніторингом ринку проблемних кредитів в Україні і вважаємо, що існуючий рівень інфраструктури ринку дозволить залучити нових іноземних інвесторів. Запуск платформи електронних аукціонів KPMG є позитивним сигналом для фінансового ринку, адже майданчики, що гарантують прозорість електронної торгової системи, покращують інвестиційну привабливість проблемних активів та економіки України в цілому", — зазначив директор підрозділу інвестицій та ринків капіталу KPMG в Україні Юрій Федорів.

Довідково:

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Серед клієнтів фірм-членів мережі KPMG  — корпорації, державні установи, а також некомерційні організації.  

Нагадаємо, Київ посів шосте місце у рейтингу ефективності інвестицій

Підготовлено за матеріалами KPMG в Україні. Оригінал статті читайте за посиланням