Верховна Рада ратифікувала угоди з Європейським інвестиційним банком на 450 млн та 50 млн євро позики для ремонту доріг

25 серпня Верховна Рада України ухвалила Закон №0056 «Про ратифікацію Фінансової угоди (Проєкт «Транспортний зв'язок в Україні - Фаза І») між Україною та Європейським інвестиційним банком».

Згідно з текстом Угоди, ЄІБ надає Україні кредит у сумі 50 млн євро для фінансування Проєкту «Транспортний зв'язок в Україні – Фаза І». Банк виплатить кредит у межах 15 траншів. Кошти будуть спрямовані на будівництво та модернізацію доріг у трьох областях України: Тернопільській, Львівській та Рівненській.

Також народні депутати підтримали Закон №0055 «Про ратифікацію Фінансової угоди «Європейські дороги України ІІІ (Проєкт розвитку транс'європейської транспортної мережі)» між Україною та Європейським інвестиційним банком».

Згідно з текстом Угоди, ЄІБ надає Україні кредит у сумі 450 млн євро для фінансування Проєкту «Розвиток транс'європейської транспортної мережі» терміном на 25 років. Банк видає кредит у межах 20 траншів. Кошти підуть на капітальний ремонт 314 км автошляху М-05 Київ-Одеса, а також на будівництво 23 км північної об’їзної дороги Львова.