Верховна Рада та Консультативна місія ЄС закріпили підписами співпрацю у секторі цивільної безпеки

Верховна Рада України та Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки підписали Меморандуму про взаєморозуміння.

“Це наступний крок вперед у нашій співпраці. Спільними нашими зусиллями було розроблено вже другий Меморандум про взаєморозуміння, який передбачає стратегічну співпрацю у сфері сектору цивільної безпеки і наближення українського законодавства до європейських стандартів”, – наголосив  заступник Керівника Апарату ВР Петро Боднар, який підписав документ з української сторони.

За його словами, в умовах реформ і війни з Росією, для України така підтримка особливо важлива.

“Ця допомога пришвидшує наближення України до стандартів Європейського Союзу”, – додав він.

Своєю чергою Голова Консультативної місії ЄС в Україні Кястутіс Ланчінскас зауважив, що ця взаємодія є дуже плідною, а підписання другого Меморандуму переводить її на вищий рівень.

“Цього року ми змогли запровадити 15 спільних законодавчих ініціатив. Це, зокрема, закон “Про національну безпеку” і детальна робота з народними депутатами щодо внесення змін до кримінально-процесуального кодексу. Підписання Меморандуму є офіційним оформленням наших відносин. Місія створена для надання допомоги Україні з цих питань”, – наголосив Кястутіс Ланчінскас.

Оригінал статті читайте за посиланням.