Вперше в Україні пройде Чемпіонат Європи з бадмінтону

21 – 26 квітня 2020 року Україна вперше прийматиме найпрестижніші змагання з бадмінтону – в Києві пройде Чемпіонат Європи – 2020. 

Про це повідомляє Міністерство культури, молоді та спорту.

 

 

Чемпіонат Європи з бадмінтону – це найпрестижніший турнір із цього виду спорту в Європі. Участь у ньому щороку беруть найкращі спортсмени континенту. У 2020 році у Київському Палаці спорту змагатимуться майже 300 спортсменів з 41 країни Європи. 

«Бадмінтон належить до наймасовіших видів спорту у світі. Це олімпійський вид змагань. А в деяких країнах світу він є національним видом спорту. Отже, на Україну будуть спрямовані погляди мільйонів людей у світі та тисяч шанувальників бадмінтону у вашій країні. Я впевнений, що Україна організує все на високому рівні і ще раз доведе, що це велика спортивна країна», – сказав Генеральний секретар Європейської конфедерації бадмінтону Браян Агербак. 

Традиційно чемпіонат визначає найкращих гравців року в жіночій та чоловічій одиночних категоріях, парних та змішаній парній категоріях. Чемпіонат у Києві стане вирішальним змаганням у відборі на майбутню Олімпіаду в Токіо. Попередні роки чемпіонати відбувалися в Іспанії, Франції, Великобританії, Данії, Нідерландах, Швеції та Швейцарії.

Перший квиток отримала авторка айдентики чемпіонату – Віолетта Нагорна. 

 

Дизайнерка з Харкова створила офіційний логотип заходу, який поєднує у собі обриси волана та національного герба України. Логотип обрали на відкритому конкурсі та схвалелили у Європейській конфедерації бадмінтону.

Нагадаємо, цьогорич Україна вперше візьме участь у Чемпіонаті Європи з майстерності водіння трамваїв.