Визначені пріоритети щодо євроінтеграції України

22 червня 2020 року Віцепрем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина провела координаційну нараду з профільними заступниками міністрів, які відповідають за євроінтеграцію України.

“Завдання моєї роботи, як Віцепрем’єрки - визначити пріоритети для роботи у сфері євроінтеграції, над якими органи державної влади працюватимуть в першу чергу. А також забезпечити скоординовану роботу. Наш порядок денний повинен бути добре відпрацьованим, амбітним та відповідати глибині діалогу між Україною та ЄС у всіх ключових напрямках, серед яких: торгівля, енергетика, зокрема “зелена”, транскордонне співробітництво, митна співпраця, цифровізація, охорона здоров'я”, - наголосила Ольга Стефанішина.

Віцепрем'єрка підкреслила на важливості урядово-парламентської взаємодії, щоб спільно визначати ключові законодавчі пріоритети у сфері європейської та євроатлантичної інтеграції. А також закликала колег з міністерств до активного обговорення ключових законопроектів у цьому напрямку спільно з народними депутатами та керівництвом Верховної Ради України.