Як Україна продовжить інтеграцію в ЄС та НАТО: громадське обговорення проєктів

Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України пропонує для громадського обговорення проєкти концепцій та планів реалізації державної політики щодо досягнення цілей 17.1 та 17.2 Програми діяльності Кабінету Міністрів України, схваленої постановою Верховної Ради України від 04.10.2019 № 188-IX.

Проекти концепцій та планів реалізації державної політики передбачають визначення проблеми політики у відповідній сфері, встановлення її причин та підготовку пропозицій щодо подальшого курсу шляхом формування чітко окреслених завдань та заходів.

Просимо до 29 січня 2020 року надсилати пропозиції та зауваження до проектів концепцій та планів реалізації державної політики щодо:

  • досягнення цілі «17.1. Україна відповідає критеріям членства в Європейському Союзі» Програми діяльності Кабінету Міністрів України  на електронну адресу kosarev@kmu.gov.ua (контактна особа: державний експерт експертної групи координації виконання Угоди про асоціацію та перекладів актів права ЄС Косарев Євген Сергійович, тел. 256 62 89);

  • досягнення цілі «17.2. Україна відповідає принципам та критеріям, необхідним для набуття членства в Організації Північноатлантичного договору» Програми діяльності Кабінету Міністрів України  на електронну адресу chornyi@kmu.gov.ua (контактна особа: державний експерт експертної групи взаємодії з НАТО Чорний Денис Вячеславович, тел. 256 64 17).