ЄБРР виділив 150 млн євро на регіональну залізницю на півдні України

admin

Європейський банк реконструкції та розвитку виділив 150 млн євро кредиту "Укрзалізниці" для модернізації залізничної лінії Долинська-Миколаїв-Колосівка на Півдні України.

Про це повідомляється на сайті ЄБРР.

"ЄБРР сприяє підвищенню ефективності української залізниці (УЗ) шляхом підтримки електрифікації та модернізації 253-кілометрової магістралі залізничної лінії на півдні України, яка з'єднує основні промислові та сільськогосподарські райони країни з ключовими морськими портами Чорного моря Одеси та Миколаїва", – йдеться у повідомленні.

15-річна позика у розмірі до 150 млн євро допоможе електрифікувати та підключити залізничну лінію Долинська-Миколаїв-Колосівка до мережі високої напруги, встановити другу колію на одноколійних ділянках залізничної лінії Долинська-Миколаїв і, відповідно, збільшити загальну пропускну спроможність та ефективність залізничних послуг.

Кошти також надійдуть від Європейського інвестиційного банку та гранту у розмірі 6,8 млн євро, наданих Інвестиційним фондом ЄС щодо сусідства.

Після впровадження, проект призведе до значного скорочення викидів СО2, що перевищує 140 000 тонн на рік.

Довідково

ЄБРР є найбільшим міжнародним інвестором в Україні. На сьогоднішній день Банк, починаючи з 1993-го року, інвестував у проекти в України майже 11,7 млрд євро. Ці кошти були спрямовані на 390 проектів.

Рубрика: