ЄІБ надає Луцьку кредит y розмірі 4.36 млн євро на придбання нових тролейбусів

Місто Луцьк придбає 29 нових тролейбусів та покращить свою транспортну інфраструктуру. Профінансовані Європейським інвестиційним банком 29 нових тролейбусів допоможуть 217 тисячам мешканців Луцька отримати більш екологічний та енергоефективний громадський транспорт.

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

У рамках проєкту «Міський громадський транспорт України» (UUPTP) банк ЄС надав Луцьку кредит у розмірі 4.36  мільйонів євро для оновлення автопарку громадського транспорту міста.

«Зростання рівня сервісу та екологічності громадського  транспорту в українських містах підвищать якість життя громадян, покращать стан навколишнього середовища та допоможуть заощадити енергію. Сталий, надійний та безпечний транспорт сприятиме економічному зростанню та покращенню доступності пасажирських перевезень без шкоди для довкілля.  Я радий, що ЄІБ може зробити свій внесок у досягнення цієї мети за допомогою стратегічних позик, таких як «Міський громадський транспорт України», – зазначає Жан-Ерік де Загон, голова представництва Європейського інвестиційного банку в Україні.

Інвестуючи в транспорт, ЄІБ прагне досягти двох цілей: зробити транспорт екологічнішим, безпечнішим, доступнішим, а також розширити можливості для перевезення людей та руху товарів. З 2007 року ЄІБ уклав з Україною фінансових угод на суму понад 2 млрд євро на різні проєкти транспортної інфраструктури всередині країни.

Проєкт технічної допомоги «Міський громадський транспорт України», фінансований ЄС, сприяє в успішній реалізації Міністерством інфраструктури та містами-учасниками в рамках UUPTP їхніх підпроєктів та поступовому наближенню до технічних нормативів, які б відповідали чинним стандартам ЄС.

Рубрика: