ЄІБ та ЄБРР виділять 176 мільйонів євро на покращення безпеки руху в Україні

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) та Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) виділять 176 мільйонів євро на новий проект з покращення безпеки руху в Україні.

Про це повідомив Голова представництва ЄІБ в Україні Жан-Ерік де Загон.

“Для ЄІБ це флагманський проект у регіоні, адже за обсягом інвестицій він найбільший – 176 мільйонів євро”, – зазначив Жан-Ерік де Загон.

За його словами, безпосередньо ЄІБ профінансує проект на 75 мільйонів євро.  Решта коштів надійде від ЄБРР.

Проект реалізують у Києві, Львові, Одесі, Харкові та Дніпрі.  Ці міста обрали, зокрема, з огляду на статистку щодо ДТП і готовність інвестувати в покращення безпеки дорожнього руху.

Зі свого боку, в Міністерстві інфраструктури України нагадали, що цьогоріч у відомстві за підтримки європейських партнерів розробили і затвердили Національну транспортну стратегію до 2030-го року.

Довідка. Проект “Модернізація та підвищення безпеки дорожньої мережі в Україні” спрямований на зменшення кількості та смертності в результаті ДТП в Україні.

ЄІБ підготував програму з покращення безпеки дорожнього руху для України, яка охоплює два основні компоненти: "безпечніші дороги" (Компонент І) та "безпечніші учасники дорожнього руху" (Компонент ІІ). Компонент I стосується покращення проектування доріг, посилення спроможності Державного агентства автомобільних доріг України (Укравтодор), аналізу ДТП та аудиту безпеки автомобільних доріг, а також загального управління безпекою дорожнього руху. Компонент II стосується реалізації цільових кампаній з безпеки дорожнього руху, оцінки їх впливу та підвищення обізнаності громадян. Проект реалізується компанією Egis International спільно з Expertise France.

Підготовлено за матеріалами Міністерства інфраструктури України. Оригінал статті читайте за посиланням

Рубрика: