ЄІБ виділить кошти на будівництво транспортного сполучення з Маріуполем

Європейський інвестиційний банк виділить кошти на покращення залізничного сполучення між Маріуполем та Запоріжжям і будівництво дороги з Маріуполя до Миколаєва.

Про це повідомив Голова Представництва ЄС в Україні Хюґ Мінгареллі під час зустрічі з Міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, де сторони обговорили розвиток інфраструктури Азовського регіону та імплементацію Україною Угоди про Асоціацію.

"Європейські інституції готові підтримати два проекти: покращення залізничного сполучення Запоріжжя-Маріуполь та будівництво дороги сполученням Маріуполь-Миколаїв. Наразі мова йде про розробку попереднього техніко-економічного обґрунтування обох проектів із залученням фінансування ЄІБ", — повідомили у прес-службі Мінінфраструктури.

Своєю чергою Володимир Омелян повідомив, що Україна і Євросоюз разом розвиватимуть інфраструктуру Приазов‘я. 

"Ми говоримо про Азов як про точку спротиву російській агресії на морі. Питання зміцнення безпеки Маріуполя і Бердянська - в полі особливої уваги Глави держави. Ми зі свого боку говоримо про розвиток інфраструктури цього регіону, як один із важливих проектів як з точки зору посилення безпеки, так і з огляду на стимулювання зростання економічного і соціокультурного розвитку регіону", — зазначив урядовець.

Раніше повідомлялося, що за період співпраці з Україною Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) профінансував 62 проекти на загальну суму майже 6 млрд євро. Зокрема, три проекти у транспортній сфері на суму 655 млн євро.

Підготовлено за матеріалами Міністерства інфраструктури України. Оригінал статті читайте за посиланням.