ЄС надасть 13 млн євро гуманітарної допомоги для постраждалих від бойових дій на сході України

Європейська Комісія надасть 13 мільйонів євро на підтримку найбільш вразливих людей, які постраждали від бойових дій, що вже сьомий рік тривають на Донбасі. Гуманітарні проєкти, що фінансуються ЄС, також допоможуть вирішити нагальні потреби у зв’язку зі спалахом коронавірусу.

Про це оголосила Європейська Комісія.

«Європейський Союз повністю солідарний з людьми на сході України. Допомога ЄС розрахована для вразливих людей, які виснажені шестирічним конфліктом, аби вони змогли отримати базові послуги, такі як охорона здоров’я та водопостачання. Доступ до цих послуг ще більш важливий в часи пандемії коронавірусу. ЄС підтримує нужденних людей по обидві сторони лінії зіткнення», – наголосив Комісар ЄС з питань кризового менеджменту Янез Ленарчич.

Гуманітарні потреби на сході України продовжують зростати. Фінансування у 13 млн євро допоможе відремонтувати будівлі, пошкоджені під час збройного конфлікту, такі як школи та медичні заклади, та забезпечить базові потреби, такі як освіта та вода. Вся гуманітарна допомога ЄС спрямовується через агенції ООН, громадські організації та Міжнародний комітет Червоного Хреста. ЄС послідовно закликає до безперешкодного доступу до гуманітарних організацій, які надають підтримку на місцях, що не контролюються урядом.

Рубрика: