ЄС надає інформаційну підтримку для розвитку фермерства

50 представників обласних відділень Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) і Українського державного фонду підтримки фермерських господарств взяли участь у черговому навчальному семінарі-тренінгу в межах всеукраїнської інформаційної кампанії серед фермерів та членів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів щодо підтримки розвитку фермерства «Державна підтримка розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської обслуговуючої кооперації у 2019 році». Захід організувало Мінагрополітики спільно з проектом ЄС SAFPI, повідомляє прес-служба Міністерства.

«Цього року ми із задоволенням фіксуємо активнішу участь фермерів у програмах державної підтримки. До прикладу, на сьогодні понад півтисячі фермерів подали документи на компенсацію відсотків за кредитами, сума яких складає майже 20 млн грн. Напрями підтримки зберігаються та удосконалюються – тим самим зростає і довіра виробників. І сьогодні ми продовжуємо інформувати наших аграріїв, посилюючи нашу співпрацю з дорадниками, Укрдержфондом, асоціаціями, обласними відділеннями АПК через мобільні інформаційні центри», – сказав заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Віктор Шеремета, який взяв участь у тренінгу.

З графіком роботи інформаційних мобільних центрів Мінагро з підтримки розвитку фермерства у червні-липні можна ознайомитися і завантажити за посиланням

Підготовлено за матеріалами Міністерства аграрної політики та продовольства України. Оригінал статті читайте за посиланням.

 

Рубрика: