ЄС організовує тренінг для представників асоціацій національних меншин

2 - 6 березня у Києві відбудеться тренінг «Медіапроєкт: від ідеї до реалізації» для представників об'єднань нацменшин, які вже створюють або планують контент з тематики національних меншин.

 

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

Тренінг триватиме п’ять днів. Він складатиметься з теоретичної та практичної частин. Учасники тренінгів отримають знання для реалізації проєктів, а також зможуть втілити свої ідеї і презентувати їх.

Подати заявку на участь можна до 24 лютого 2020 року. Участь у заході безкоштовна.

Тренінг організовує Академія суспільного мовлення разом з проектом «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для зміцнення свободи  медіа в Україні» та проектом «Захист національних меншин, в тому числі ромів та мов меншин в Україні».

Довідково: «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні»  є одним із трьох компонентів Спільного Проєкту Європейського Союзу та Ради Європи «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом задля зміцнення прав людини в Україні». має на меті зміцнити роль медіа, їхню свободу та безпеку, а також суспільне мовлення як інструментів для досягнення консенсусу в українському суспільстві.

Нагадаємо, що 3-4 квітня в Інституті міжнародних відносин ім. Тараса Шевченка відбудеться міжнародна науково-практична конференція «Нормативна сила Європейського Союзу»