ЄС передав Нацполіції комп'ютерне обладнання, яке допоможе вдосконалити роботу 45 тисяч поліцейських

Європейський Союз передав Нацполіції України інформаційно-технічне обладнання загальною вартістю понад 350 тис євро. Це допоможе вдосконалити роботу 45 тис. поліцейських по всій Україні, зокрема скоротити час виклику служби «102». 

Про це повідомляє Консультативна місія Європейського Союзу (КМЄС). 

Обладнання придбали в рамках проєкту «Підтримка реформ у галузі верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування» (ПРАВО-Поліція). 

Раніше в рамках цього проєкту Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України отримав високопотужні комп’ютери, принтери та інше інформаційно-технічне обладнання.

Довідково. Проект «Підтримка реформ з розвитку верховенства права в Україні у сферах діяльності поліції, прокуратури та належного врядування» («ПРАВО-Поліція») реалізується за фінансування ЄС Управлінням Організації Об’єднаних Націй з обслуговування проектів (ЮНОПС) у координації з Консультативною місією ЄС в Україні (КМЄС).

Головною метою проекту є сприяння імплементації реформ у системі правосуддя та її гармонізація з європейськими та світовими нормами.