ЄС передав прикордонникам та митникам України засоби захисту від коронавірусу на майже 1 млн гривень

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України та Державній митній службі України, співробітники яких першими зустрічають громадян, що в’їжджають в Україну. 

Про це повідомляє Представництво Європейського Союзу в Україні.

До партії увійшло 2000 захисних респіраторів типу FFP2, 2000 пар медичних рукавичок, 2000 окулярів, 800 захисних екранів для обличчя, 100 літрів дезінфікуючих засобів, 1600 костюмів біологічного захисту, 2000 пар бахіл та 79 безконтактних термометрів. Ці засоби захисту допоможуть згаданим установам забезпечити безперервний та безпечний перетин кордону особами та товарами, а також продовжити виконання покладених на них завдань в умовах спалаху COVID-19. Загальна вартість допомоги, яку виконавець проєкту – Міжнародний центр розвитку міграційної політики (ICMPD), передає сьогодні, дорівнює майже 1 млн грн.

«Ці засоби допоможуть захистити українських прикордонників та митників під час виконання їхніх важливих функцій. Це невелика, але важлива частина підтримки ЄС у подоланні COVID-19. Ми підтримуємо українців в часи цієї безпрецедентної кризи», –  наголосив голова Представництва ЄС в Україні, Посол Матті Маасікас. 

Це лише перша частина допомоги в рамках проєкту. Пізніше також передбачено надання Державній прикордонній службі двох стаціонарних систем для дистанційного вимірювання температури тіла.

Допомога надається в рамках проєкту «Підтримка ЄС у зміцненні інтегрованого управління кордонами в Україні (EU4IBM)», що фінансується Європейським Союзом. 

 

Рубрика: