ЄС та Світовий банк розпочинають Програму підтримки управління земельними ресурсами України

16 травня у Києві, відбулась міжнародна конференція з обговорення пріоритетних напрямів земельної реформи та кроків щодо забезпечення їх реалізації. Під час заходу було презентовано п'ятирічну Програму підтримки Європейським Союзом та Світовим банком прозорого управління земельними ресурсами в Україні. Про це повідомляє інформаційне агентство Укрінформ.

«Співпраця ЄС з Урядом України та Світовим банком створить передумови для ефективного верховенства права та поваги до кожного з власників та користувачів землі.  Ми приємно схвильовані з приводу великої зацікавленості до програми зі сторони областей, а також співпраці Уряду на різних рівнях. Сподіваємось, це принесе відчутні результати та вигоди для всіх українців», − наголосив  голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі.

"Програма діятиме у двох пілотних областях: Київській та Миколаївській. Вона включатиме технічну, консультативну, правову та освітню допомогу власникам сільськогосподарських земель", - повідомила директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Крістіна Кахконен. 

"Ми приємно схвильовані з приводу великої зацікавленності до програми зі сторони областей, а також співпраці Уряду на різних рівнях. Сподіваємось, це принесе відчутні результати та вигоди для всіх українців", - наголосив Хюг Мінгареллі.

Програма передбачає технічну, аналітичну, методологічну та консультативну допомогу власникам сільськогосподарських земель, фермерам, об’єднаним громадам, місцевим, регіональним та центральним органам виконавчої влади. Програма передбачає впровадження з пілотних областей.

Рубрика: