ЄС та ЄІБ профінансують проект з підвищення безпеки і комфорту перевезень в Україні

Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) надасть Україні кредит у 50 мільйонів євро на підвищення швидкості, комфортності та економічності перевезень.

Про це повідомили у Міністерстві інфраструктури України за підсумками робочого візиту Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та членів урядової делегації до Королівства Бельгія.

У відомстві зазначили, що кошти виділять в межах фінансової Угоди “Транспортний зв'язок в Україні – Фаза І” між Україною та Європейським інвестиційним банком, яку сторони уклали 17 грудня.

Також кредит від ЄІБ спрямують на забезпечення безпеки руху на автомобільних шляхах у західному регіоні України. 

“Кошти будуть спрямовані на покращення автодорожнього сполучення у західному регіоні України (Львівська, Рівненська, Тернопільська обл.), будівництво розв’язок, шляхопроводів і об’їзних доріг навколо міст, підвищення безпеки дорожнього руху, впровадження контролю руху автотранспортних засобів шляхом встановлення Інтелектуальних транспортних систем (ІТС), розробку програм усунення вузьких місць залізничних перевезень, а також проведення дослідження можливості створення мережі взаємопов’язаних логістичних центрів та мультимодальних терміналів у найбільших транспортних вузлах, пунктах пропуску через державний кордон України та країн ЄС”, - зазначили в Мінінфраструктури.

Крім того, на реалізацію Проекту залучать 50 мільйонів євро грантових коштів Європейського Союзу.  

Підготовлено за матеріалами Міністерства інфраструктури України. Оригінал статті читайте за посиланням

Рубрика: