ЄС та ЮНІСЕФ профінансують п'ять соціальних проектів молоді з Харківщини

Європейський Союз та дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) профінансують п’ять соціальних проектів молоді з Харківщини. Кожен з них отримає по 80 тисяч гривень.

Про це повідомили на офіційному сайті Харківської міської ради.

"П'ять проектів-переможців, які отримають фінансування від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Європейського Союзу в рамках глобальної інноваційної програми "UPSHIFT Україна", визначилися 3 березня в Харківському національному університеті ім. Каразіна", — зазначили у міськраді.

Зокрема, гранти отримають проекти антикорупційної гри, інформування населення про користь вакцинації, працевлаштування людей з інвалідністю, впровадження фінансової грамотності серед населення та організація дитячого куточка в університеті.

Проект "UPSHIFT Україна" реалізує фонд "Професійний розвиток Харкова" в межах програми підтримки молоді на сході України від ЮНІСЕФ та ЄС. Він спрямований на формування підприємницьких навичок у підлітків та молоді, а також створення можливостей для реалізації власних ініціатив з соціального підприємництва.

В рамках "UPSHIFT Україна" молоді люди з Харкова та області відвідують тренінги з професійного розвитку і отримують допомогу від наставників.

За час роботи "UPSHIFT Україна" 30 команд отримали фінансування на загальну суму близько 1,5 млн грн.

Нагадаємо, Одеський національний університет імені Іллі Мечникова отримав від Європейського Союзу грант у понад 1 мільйон євро на спільні дослідження туберкульозу. Крім того, Запорізький національний університет отримав сучасну мультимедійну лабораторію програми ЄС Erasmus+.

Підготовлено за матеріалами Харківської міської ради. Оригінал статті читайте за посиланням

Рубрика: