ЄС виділяє додаткові 3 млн євро на медицину у прикордонних громадах України, Польщі та Білорусі

ЄС виділяє додаткові три мільйони євро на підтримку потреб у охороні здоров'я в прикордонних громадах України, Польщі та Білорусі в рамках програми транскордонного співробітництва "Польща – Білорусь – Україна 2014-2020". Ця допомога допоможе зменшити ризики, пов'язані зі спалахом COVID-19.

Про це повідомляє прес-центр програми транскордонного співробітництва "Польща-Білорусь-Україна 2014-2020".

Дванадцять поточних проєктів, включаючи ті, що реалізуються у лікарнях та центрах соціального обслуговування або установи, які співпрацюють з ними, зможуть придбати додаткове обладнання або запровадити нові види медичних послуг для кращого реагування на ситуацію.

ЄС вже виділив майже 24 млн євро у рамках 12 проєктів охорони здоров’я на підтримку лікарень, служб швидкої допомоги та інших підрозділів, розташованих у прикордонному регіоні. Кошти спрямовані на діяльність у сфері епідеміологічної безпеки, охорони здоров'я матері та дитини, боротьбу з онкологічними захворюваннями, інтенсивну терапію та багато інших потреб. Додаткові 3 млн євро допоможуть забезпечити необхідним медичний персонал, придбати нове обладнання, дадуть змогу провести більше тестів на коронавірус та створять можливість транскордонної співпраці на віддаленій основі.

Програма ТГС "Польща - Білорусь - Україна 2014-2020" вже понад 15 років підтримує безпеку польських, білоруських та українських мешканців та вирішує спільні проблеми з обох сторін кордону ЄС. Охорона здоров'я та громадська безпека – це головні цілі програми.

Рубрика: