“Євроінтеграція: сила можливостей”: стартувала друга хвиля соціальної реклами (ФОТО)

В українському медійному просторі  стартувала друга хвиля соціальної реклами в межах інформаційної кампанії “Євроінтеграція: сила можливостей”.

Ця кампанія реалізується Офісом Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України за підтримки Громадської спілки "Фонд підтримки реформ в Україні" та Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) в межах проекту "Підвищення обізнаності про вплив Угоди про Асоціацію з ЄС" та Проекту ЄС Association4U.

ЇЇ мета – підвищити рівень свідомої підтримки європейського курсу країни та обізнаності українців про те, якими перевагами цього курсу вони можуть скористатися. Проводити інформкампанію допомагали такі партнери як Європейська Бізнес Асоціація, Торгово-промислова Палата, а також міністерства, професійні спільноти, обласні державні адміністрації та Офіс з просування експорту. 

Було відібрано 11 нових героїв в різних регіонах України – підприємців, митців, освітян, які своїм прикладом довели, як євроінтеграція змінює життя окремих людей і цілих колективів, компаній та установ, а отже, потроху – і цілої країни. Це люди, які успішно у своїй щоденній роботі використовують можливості, що дає Європейський Союз, і своїм прикладом надихають інших.

Отже, знайомтесь:

Євген Ерік – розробник унікальних енергогенеруючих жалюзі, учасник Програми Horizon 2020 (Київ)

Наталія Сударкіна – керівниця компанії з вирощування часнику, експортерка товарів до ЄС (Одеса)

Іван Пасічник, Олександр Дятлов, Антон Дятлов – розробники системи «розумний дім», учасники Програми Horizon 2020 (Київ)

Володимир Патіс – виробник меблевих елементів, експортер товарів до ЄС (Рівне)

Таїсія Симочко – керівниця Національного контактного пункту ЄС із досліджень та інновацій Horizon 2020 при УжНУ (Ужгород)

Олег Антоненко – виробник холодильного обладнання, експортер товарів до ЄС (Одеса)

Надія Бойко – директорка НДНЦ Молекулярної мікробіології та імунології слизових оболонок, співзасновниця стартапу Ediens (Ужгород)

Олександр Іванов – випускник Erasmus Mundus (Київ)

Олег Курченко – розробник фармацевтичних препаратів, експортер товарів до ЄС (Київ)

Олександра Коваль – президентка громадської організації "Форум видавців" (Львів)

Філіп Литвинов – виробник аксесуарів, експортер товарів до ЄС (Київ)

Протягом найближчих місяців, подорожуючи, українці зможуть побачити героїв кампанії у роликах на екранах Інтерсіті+ та на постерах у пасажирських вагонах "Укрзалізниці".

Ролики про нові євроінтеграційні можливості  у різних сферах можна буде побачити у численних відділеннях "Приватбанку". Незабаром такі ж ролики з’являться і у відділеннях "Ощадбанку".

Віце-прем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе впевнена, що досвід героїв інформаційної кампанії “Євроінтеграція: сила можливостей” – безцінний, а сама кампанія допоможе мультиплікувати його і дасть змогу побачити переваги обраного країною курсу якомога більшій кількості українців.

“Люди, які стають героями нашої інформаційної кампанії, уособлюють європейські цінності та якості, до яких ми прагнемо. Це  відповідальність – за свої підприємства, галузі та за країну;  жага до змін та інноваційності; прагнення робити життя інших людей комфортнішим,  турбота про співвітчизників; прозорість ведення свого бізнесу, креативність і сучасність. Всі ці люди пройшли досить складні процедури для початку співпраці з проектами Євросоюзу або для початку експорту в ЄС”, – зазначила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Довідково

У січні наступного року планується до запуску третя хвиля соціальної реклами у містах-мільйонниках Центру, Східу та Півдня України. Новими героями кампанії “Євроінтеграція: сила можливостей” стануть  підприємці з Харківщини, Дніпропетровщини, Житомирщини, керівники проектів "Креативної Європи" та розробники унікального українського винаходу, який підкорив серця простих українців. Медіа-партнери кампанії планують зробити серію матеріалів про шлях до успіху цих людей, перешкоди, які їм довелося долати, та отриманий досвід.