Європарламент опублікував список приорітетних тем, що будуть обговорюватись до кінця року

Європарламент опублікував список приорітетних тем, що будуть обговорюватись на осінньо-зимовій сесії.

Так, у найближчі місяці депутати продовжать обговорення майбутнього Європи та голосуватимуть за нові правила у сфері енергетики, телекомунікацій та транспорту. Зокрема серед приорітетних питань варто виділити:

1.      Стан ЄС

Дебати про стан Європейського Союзу відбудуться у вересні. Голова Європейської Комісії Жан Клод Юнкер представить плани Комісії на останній рік свого терміну для депутатів Європарламенту.

2.      Майбутнє Європи

В рамках дебатів щодо майбутнього Європи, глави держав та урядів викладуть своє бачення подальшого розвитку ЄС.

3.      Енергія

У листопаді Європарламентарі голосуватимуть за дві угоди, що спрямовані на підвищення зеленої енергії та енергоефективності. За попередніми домовленостями ЄС поставить перед собою нову ціль - покращення енергоефективності на 32,5% до 2030 року. Члени ЄС також погодились, що до 2030 року щонайменше 32% загального енергоспоживання повинне забезпечуватись відновлювальними джерелами енергії.

4.      Єдиний цифровий ринок

У жовтні Європарламентарі голосуватимуть за правила, які повинні  врегулювати доступ до мереж 5G до 2020 року та обмеження цін на роумінг між членами ЄС.

5.      Транспорт

Транспортний комітет повернеться до питання умов відпочинку та умов праці водіїв вантажівок після того, як депутати Європарламенту відхилили пропоновані поправки під час пленарного засідання в липні цього року.

Серед інших питань порядку денного варто відзначити: оновлення правил користування цифровими технологіями, скорочення використання антибіотиків у фермерських господарствах, функціонування Європейського корпусу солідарності, а також вручення премії Сахарова за свободу думки.

Європарламентарі також голосуватимуть за нові ініціативи щодо співробітництва між ЄС та США, а також  двосторонніх відносин з Китаєм.

Детальніше за посиланням: http://bit.ly/2wmbepI

Рубрика: