Європейська Рада продовжила мандат Консультативної місії ЄС в Україні

admin

Європейська Рада 20 листопада продовжила мандат Консультативної місії Європейського Союзу (EUAM) в Україні.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Наразі відомо, що мандат місії продовжено до 31 травня 2019 року. Також рішення Європейської Ради затверджено бюджет на суму 32 млн євро на наступні 18 місяців.

Нагадаємо, Консультативна місія Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (EUAM Ukraine) була розгорнута з грудня 2014 року. Головно. Метою діяльності місії є підтримка українських державних установ у реформуванні сектору цивільної безпеки.

Місія є одним із центральних елементів посиленої підтримки ЄС українській владі за останні роки.

У прес-службі Європейської Ради нагадують, що місія має на меті зміцнити та підтримувати реформи в державних установах, таких як поліція, інші правоохоронні органи та судовий сектор, зокрема, прокуратура. Вона надає стратегічну консультацію українській владі, яка підтримується оперативною діяльністю, включаючи навчання, з метою розвитку стабільних, підзвітних та ефективних служб безпеки, що зміцнюють верховенство права.

"Цей процес, зрештою, покликаний відновити довіру українського народу до своїх служб цивільної безпеки, які зазнали обвинувачень у корупції та зловживанні", – наголошують у Європейській Раді.

EUAM Ukraine - це цивільна місія, яка не є виконавчим директором зі штаб-квартирою в Києві та регіональними представництвами у Львові та Харкові, а також незабаром у Одесі.

Рубрика: