Європейський інвестиційний банк допоможе Україні зробити дороги безпечнішими

 

Європейський інвестиційний банк готовий підтримати реалізацію комплексу заходів з безпеки дорожнього руху на найбільш небезпечних ділянках міжнародних транспортних коридорів України.

Про це повідомляє Міністерство інфраструктури. 

 

«Нові проекти співпраці будуть націлені на впровадження в Україні інтелектуально-транспортних систем, а також низки технологічних новацій – систем «weight in motion», екстреного зв’язку, управління трафіком, автономного освітлення та автоматичного контролю порушень швидкісних режимів», – розказала заступниця Міністра інфраструктури України Наталія Форсюк після зустрічі з Віцепрезиденткою Європейського інвестиційного банку Ліліаною Павловою.

За словами заступниці Міністра, подібні технології вже давно довели свою ефективність й активно використовуються в усіх розвинених країнах світу.

«Використовуючи новітні технології, ми зможемо не лише покращити функціонування транспортної мережі, а й убезпечити життя водіїв та їхніх пасажирів, а також пішоходів, попередивши появу небезпечних випадків на дорогах», – наголосила вона.

Окрім питань підвищення безпеки дорожнього руху, сторони обговорили можливість фінансування відновлення автомобільних доріг на сході України, для початку – у Луганській області.

Нагадаємо, цьогоріч Україна планує інвестувати в безпеку на дорогах 3,2 млрд гривень.

Рубрика: