Європейський проект допоможе зі створенням зручних Центрів надання адмінпослуг в українських ОТГ

Програма «U-LEAD з Європою» розпочинає експертну підтримку органів місцевого самоврядування з питань покращення якості надання адміністративних послуг через Службу Експертної Підтримки ЦНАП.

Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій України.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Служба Експертної Підтримки ЦНАП буде допомагати громадам шляхом консультацій з питань створення та модернізації ЦНАП, планування та моделювання оптимального доступу до послуг у громаді, проєктами документів, рекомендаціями по вибору та зонуванню приміщення для ЦНАП та інших питань. В окремих випадках можлива розробка покрокового індивідуального алгоритму створення або модернізації ЦНАП.

Громаді, яка подала онлайн заявку, на зазначену в заявці адресу електронної пошти надсилається автоматична відповідь щодо подальшої комунікації представників Програми впродовж 5 робочих днів. 

Упродовж 5 робочих днів один з експертів контактує з громадою у зручний для нього/неї спосіб (телефон/електронна пошта) для уточнення інформації в заявці або вирішення питань/надання консультацій. У окремих випадках, якщо експерт вбачає за необхідне, можуть плануватись виїзди у громаду для надання консультаційної експертної допомоги.

Довідково.

Програма «U-LEAD з Європою» є однією з найбільших програм міжнародної технічної допомоги для України з підтримки децентралізації, фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею, Швецією. 562 громади, відібрані за результатами відкритого конкурсу, отримають комплексну допомогу Програми у створенні належних ЦНАП до 2021 року.

Нагадаємо, понад 15 тисяч підприємців скористалися інтернет-порталом для бізнесу під час карантину.