Євросоюз перевірить, як в Україні контролюють виробництво м’яса птиці та продуктів з нього

Місія інспекторів Генерального Директорату Європейської Комісії з питань охорони здоров'я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE) почала перевіряти заходи, вжиті Держпродспоживслужбою за результатами попереднього аудиту системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та продуктів отриманих з нього, призначених для експорту до Європейського Союзу.

Як повідомляється на сайті Держпродспоживслужби, представники DG SANTE вже провели зустріч з керівництвом та провідними фахівцями Держпродспоживслужби, ознайомилися з матеріалами щодо виконання плану заходів, вжитих відомством з метою виконання рекомендацій Єврокомісії. Планується також, що інспектори відвідають Київську, Івано-Франківську, Волинську та Черкаську області, зустрінуться з представниками головних управлінь Держпродспоживслужби у цих областях та ознайомляться з роботою низки підприємств.

Оціночна місія проводить роботу в межах узгодженого з ЄС графіку. Вона працюватиме в Україні з 29 січня по 8 лютого. Звіт за результатами роботи місії буде складений протягом місяця. 

Попередня місія інспекторів DG SANTE з аудиту системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та продуктів отриманих з нього працювала в Україні з 27 лютого до 9 березня минулогго року. 

М'ясо птиці входить в топ товарів, які Україна продає світу.