Євросоюз виділяє 232 мільйони євро на подолання спалаху коронавірусу

 

Єврокомісія анонсувала новий пакет допомоги обсягом у 232 мільйони євро, щоби посилити світову готовність до запобігання розповсюдженню коронавірусу COVID-19 та його стримання.

Про це повідомляє Європейська комісія.

 

 

Фінансування ЄС спрямоване на допомогу у виявленні та діагностуванні хвороби, наданні медичної допомоги інфікованим людям та запобіганню подальшим зараженням.

З пакету допомоги на суму 232 мільйони євро:

  • 114 мільйонів євро отримає Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) для реалізації плану щодо світової готовності та реагування. Це допоможе посилити підготовку та реагування у надзвичайних ситуаціях у країнах зі слабкою системою охорони здоров'я та обмеженою стійкістю. 
  • 100 мільйонів євро спрямують на дослідження, пов’язані з діагностикою, терапією та профілактикою; 
  • 15 мільйонів євро надійдуть в Африку, зокрема в Інститут Пастера Дакара, для підтримки швидкої діагностики та епідеміологічного нагляду.
  • 3 мільйони євро спрямують на підтримку рейсів, що повертатимуть громадян ЄС із Уханю (Китай).

«У той час, як кількість зареєстрованих випадків хвороби продовжує зростати, охорона здоров’я є пріоритетом номер один. Чи йдеться про посилення готовності у Європі, Китаї, чи деінде, — міжнародна спільнота має працювати спільно. Європа відіграє у цьому головну роль», — сказала Президентка Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн.

Рубрика: