Євросоюз запускає інформаційний онлайн проект про співпрацю Україна-ЄС

Представництво ЄС в Україні запускає спеціальний розділ на порталі «МЕТА», який інформує про переваги співробітництва Україна-ЄС. Про це йдеться у повідомленні представництва.

"Його мета – інформувати українців про діючі програми підтримки та можливості, які ЄС надає Україні. Проект розробили в рамках національної комунікаційної кампанії Представництва ЄС в Україні "Прямуємо разом", – зазначає прес-служба представництва.

За інформацією представництва, матеріали про підтримку ЄС комплексних реформ та історії успіху українців, які вже відчули переваги допомоги ЄС будуть акумулюватися у спеціальному розділі "Україна – ЄС" порталу МЕТА.ua.

У кожному з розділів щодня публікуватимуться останні новини. Окремо створено розділи «Гранти» та «Анонси», аби українці завжди були в курсі  можливостей навчання, розвитку бізнесу, участі у заходах, грантів та конкурсів від ЄС. Оголошення оновлюватимуться щопонеділка.

Довідково.

"Прямуємо разом" (англ. - Moving Forward Together) − комунікаційна кампанія Представництва ЄС в Україні. Її мета − підвищити обізнаність українців про результати та переваги співпраці України та ЄС за пріоритетними напрямками підтримки. Кампанія розроблена проектом "Комунікація Європи в Україні".

"Комунікація Європи в Україні" (Communicating Europe in Ukraine) – проект Представництва ЄС в Україні. Команда складається із 19 професіоналів у сфері комунікацій з Albany Associates (Великобританія), ECOMM Communication Consulting (Україна) та Portland PR (Великобританія). Тривалість проекту: 01.08.2017-31.07.2019.