З 1-го грудня в Україні запрацюють європейські вимоги до теплоізоляції фасадів

«Сьогодні сучасні технології та матеріали для теплоізоляції фасадів дозволяють суттєво заощаджувати на опаленні, особливо в зимовий період. І це успішно використовується у більшості країн Європи та багатьох країнах світу. Ми взяли цей досвід за основу та під час оновлення ДБН щодо фасадної теплоізоляції ми привели у відповідність до європейських вимоги щодо проведення таких заходів. Нові ДБН вже опубліковані і вступають у дію з 1 грудня», -зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Так 30 серпня в Інформаційному бюлетені Мінрегіону №8/2018 були опубліковані нові ДБН В.2.6-33:2018 «Конструкції зовнішніх стін із фасадною теплоізоляцією. Вимоги до проектування», які, зокрема, передбачають впровадження європейських вимог до енергомодернізації фасадів. Завдяки цьому українці зможуть економити до 15% теплової енергії на ресурсах щороку, повідомляє прес-служба відомства.

Крім того, за словами заступника Міністра, це також дозволить на 15-20% підвищити строк експлуатації будівель. «Якщо сьогодні приблизний строк експлуатації будівлі складає 100 років, то проведення заходів з теплоізоляції фасадів продовжує їй життя ще до 20 років», — додав Парцхаладзе.

1 (1)