За німецькі кошти обладнають центри первинної медичної допомоги у п'яти областях

Німеччина виділить 14,45 млн євро на оснащення сучасними медичними приладами центрів первинної медичної допомоги у Харківській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій та Луганській областях. Допомога передбачена відповідною фінансовою та проектною угодою, яку сторони уклали у Києві 20 травня.

"Підписання Угоди дало "зелене світло" реалізації раніше обговореного та погодженого Проекту "Сприяння розвитку соціальної інфраструктури. УФСІ VII". Метою Проекту є підтримка комплексної та амбітної медичної реформи, яка розпочалася в Україні у 2017 році і передбачає, серед іншого, реформування та покращення функціонування закладів первинної медицини", — повідомили у Міністерстві соціальної політики України.

На виділені кошти планують оновити 60 - 70 центрів первинної медичної допомоги. Проект реалізує Український фонд соціальних інвестицій (УФСІ) до кінця 2022 року.

У Мінсоцполітики нагадали, що з 2008 року і дотепер німецький Уряд виділив через KfW понад 45 мільйонів євро безповоротної фінансової допомоги для розвитку соціальної інфраструктури в Україні. Це дозволило відновити майже 450 об'єктів соціальної інфраструктури, з-поміж яких школи, дитячі садки, культурні і медичні заклади та будівлі для внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

Нагадаємо, Україна та Німеччина планують створити спільні центри передових досліджень

Підготовлено за матеріалами Міністерства соціальної політики України. Оригінал статті читайте за посиланням.

 

 

Рубрика: