За підтримки ЄС для ОТГ проведуть тренінги щодо планування первинної медичної допомоги

Експерти програми "U-LEAD з Європою" проведуть тренінги для 20 об’єднаних територіальних громад щодо планування первинної медичної допомоги. Навчання триватиме з березня до вересня 2019 року.

Дводенні тренінги “Стратегічне планування в секторі охорони здоров'я на рівні громади: аналіз мережі закладів первинної медичної допомоги та фінансовий аспект організації ПМД” включатимуть консультації експертів та практичні вправи. Після завершення навчання ОТГ отримають подальшу експертну підтримку в розробці та завершенні стратегічного плану громади в секторі охорони здоров’я.

Громади-заявники мають відповідати певним критеріям:

  • Заявник (громада) має у власності місцевий комунальний (неприбутковий) заклад первинної медичної допомоги (ПМД);

  • Заявник на момент подання заявки має підписану угоду із Національною службою здоров’я України в 2-й чи 3-й хвилі підписання угод;

  • Загальна кількість населення, яке обслуговує заявник, – від 8-10 тис. осіб;

  • Кількість підписаних декларацій із пацієнтами більше 45% від загальної чисельності населення на території обслуговування закладу ПМД;

  • Готовність власника підтримувати розробку або вдосконалення стратегічного плану громади в секторі охорони здоров'я;

  • Готовність власника (громади) та керівництва установи ПМД створити групу стратегічного планування та організувати після семінару широке обговорення стратегічного плану громади в секторі охорони здоров'я (надання приміщень для зустрічей, збір необхідної інформації, підтримка експертів, сприяння поширенню інформації в громаді).

Для подачі заявки на участь у тренінгу та отримання експертної підтримки ОТГ мають надіслати мотиваційний лист (в довільній формі) на адресу svitlana.pkhidenko@giz.de та заповнити форму заявки (ЗАВАНТАЖИТИ) до 01.02.2019 (включно).

Результати відбору оголосять до 07.02.2019.

Нагадаємо, до 150 об’єднаних територіальних громад можуть отримати допомогу на створення та модернізацію центрів надання адміністративних послуг в межах Програми "U-LEAD з Європою". 

Оригінал статті читайте за посиланням.

Рубрика: