За підтримки ЄС у громадах створять та модернізують ще 150 ЦНАПів

Ще 150 громад в Україні зможуть створити нові або модернізувати вже існуючі центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) за підтримки програми "U-LEAD з Європою".

Про це повідомили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

За інформацією відомства, органи місцевого самоврядування можуть подавати заявки на участь у програмі до 30 червня.

"Розпочався прийом заявок на участь в останньому, четвертому раунді конкурсу по створенню/модернізації ЦНАП. Не зволікайте, вивчайте інформацію та подавайте заявку на участь! Не втрачайте шанс зробити дійсно крутий сучасний ЦНАП у своїй громаді чи вдосконалити роботу вже існуючого!", — заявив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Лев Парцхаладзе.

Учасниками програми можуть стати громади з усіх областей України, у тому числі, Луганської і Донецької. Також у ній можуть брати участь міста з населенням до 100 тисяч.

Для отримання фахової та матеріальної допомоги при створенні чи модернізації ЦНАП громадам необхідно надати придатне приміщення для його розміщення. Переможці відбору отримають допомогу з облаштування ефективної роботи центру,  дизайну приміщення, закупівлі меблів, офісної техніки та програмного забезпечення і навчання персоналу.

ЦНАП

Заявку на участь можна подати за посиланням.

Довідково:

ЦНАП – це сучасний центр надання адміністративних послуг в Україні.

Мета – надання всіх адмінпослуг за сучасним стандартом в одному місці швидко, якісно та доступно.

Проект реалізується спільно Мінрегіоном, Мінекономрозвитку, органами місцевого самоврядування, U-LEAD з Європою, Офісом реформи адмінпослуг та іншими.

Нагадаємо, за підтримки програми "U-LEAD з Європою" у громадах України запрацюють понад 120 належних ЦНАП.

Підготовлено за матеріалами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Оригінал статті читайте за посиланням

 

Рубрика: