Завершився перший у 2018-му році модуль з навчання фахівців у сфері євроатлантичної інтеграції

admin

У Києві завершився перший з запланованих на цей рік модулів річного інформаційно-ознайомчого курсу з підвищення кваліфікації фахівців у сфері євроатлантичної інтеграції.

За інформацією Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції, 28 лютого – 1 березня 2018 року відбувся черговий модуль річного інформаційно-ознайомчого курсу з підвищення кваліфікації фахівців у сфері євроатлантичної інтеграції, розроблений Програмою професійного розвитку Україна-НАТО спільно з Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції Секретаріату Кабінету Міністрів України за ініціативи Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе та за підтримки Національної школи державного управління Великої Британії.

У 2018 році планується перевести співробітництво України з НАТО у питаннях підвищення кваліфікації українських євроатлантистів на більш практичний рівень та спрямувати зусилля на розробку якісно нової, орієнтованої на результат Річної національної програми.

В роботі першого модулю взяли участь представники Міжнародного секретаріату НАТО, Великої Британії, США, Канади, а також понад 150 представників 48 міністерств та відомств України, що опікуються проблематикою НАТО в рамках річних національних програм співробітництва України з Північноатлантичним Альянсом.

Окрема увага у ході модулю була приділена аналізу результатів виконання Річної національної програми співробітництва України з НАТО у 2017 році.

Керівник експертної групи з питань взаємодії з НАТО Урядового офісу Олексій Генчев привітав учасників першого модулю та підкреслив: «Наша мета – це створення міцної, високопрофесійної міжвідомчої команди, що здатна щодня вирішувати надскладні завдання, які допоможуть Україні досягнути поставленої мети та стати членом НАТО».

Окрема подяка Посольству Великої Британії в Україні, Національній школі державного управління Великої Британії та Представництву НАТО в Україні за підтримку цього проекту, а також Національній академії внутрішніх справ України при МВС за практичну допомогу в організації першого цьогорічного модулю.