"Зелений тиждень-2019": 56 українських компаній представили 19 тонн агропродукції у Берліні (ФОТО)

Під час Міжнародної агропромислової виставки "Зелений тиждень" у Берліні (ФРН) 56 українських компаній представили 19 тисяч кілограмів зразків аграрної та харчової продукції вітчизняного виробництва. 

Про це повідомляє прес-служба Міністерства аграрної політики та промисловості України за підсумками участі України у виставці.

 "Україна на "Зеленому тижні" у цифрах:1200 кв. м – площа національного павільйону, 56 компаній – українські учасники Grüne Woche-2019, представлений 21 напрямок українського аграрного бізнесу, 19 000 кг зразків української продукції, понад 400 тисяч відвідувачів виставки за 10 днів, 90 тисяч відвідувачів-торгових партнерів", - йдеться в повідомленні.

виставка Зелений тиждень у Берліні

У Мінагро зазначили, що повернення України як повноцінного учасника з національним павільйоном на одну з найбільших і найпрестижніших агропромислових виставок у світі поглиблює міжнародне ділове партнерство та економічні зв’язки, розширює географію постачання українських товарів на світові ринки і є унікальною нагодою підтримувати позитивний імідж держави та просувати національний бренд Ukraine Now.

"Цей захід – унікальна можливість міждержавного нетворкінгу та місце, де можна звірити глобальні тренди і відповідно до них визначити напрями розвитку галузі", - прокоментував в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

У перші дні виставки Українська делегація провела десятки міждержавних переговорів з аграрними міністрами ЄС. Відбулися двосторонні зустрічі з представниками Світового Банку, Союзу Фермерів ФРН, Федерації індустрії продовольства та напоїв ФРН, Федерального Міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини.

Мінагрополітики висловило свою вдячність усім компаніям, які долучилися до організації української участі під час "Зеленого тижня" у форматі національного павільйону та його фінансуванні.

Серед них: багаторічний лідер українського ринку з виробництва та експорту меду "Асканія-Пак", виробник мінеральних вод і постачальник устаткування "Альтаір", виробник заморожених хлібобулочних виробів Chanta Mount, торгова компанії "Екона", яка популяризує веганські продукти, МХП, компанія "Чумак", "Верес", "Фаворит Фудз", "Волинський бровар", "Перша приватна броварня", "Шабо" тощо.

Довідково:

Виставка-ярмарок "Зелений тиждень" відбувається в німецькій столиці щороку у січні. Офіційно вона почала свою роботу у 1935 році. Це найбільша міжнародна виставка продовольства і сільського господарства. Щорічно її відвідують більше 400 тисяч осіб. Це - свого роду "Аграрний Давос". В межах виставки відбувається Глобальний форум з продовольства і сільського господарства (GFFA), а також Саміт аграрних міністрів. Основний тренд цьогорічної виставки (18-27 січня)- діджіталізація сільського господарства і технологій майбутнього для харчової промисловості. Участь України у "Зеленому тижні" дає можливість ознайомити вибагливого європейського споживача з якісними продуктами українського виробництва, а також налагодити плідну співпрацю з представниками міжнародного бізнесу.

Підготовлено за матеріалами Міністерства аграрної політики та промисловості України.