Житомир отримає кошти від ЄБРР на купівлю 49 тролейбусів

Європейський банк реконструкції і розвитку оголосив тендер на закупівлю тролейбусів для міста Житомир. 

Як  інформує Житомирська міська рада у контракт входить  поставка 49 низькополих 12-метрових тролейбусів, комплекту запасних частин і витратних матеріалів, комплекту інструментів та обладнання для обслуговування і ремонту тролейбусів та супутніх послуг.

За словами міського голови Житомира Сергія Сухомлина, заявки на участь в торгах прийматимуть до 24 травня. 

"Розвиток комунального електротранспорту міста для мене в пріоритеті. Вчора оголосили тендер по закупівлі 49 тролейбусів для Житомира. Заявки на участь у торгах прийматимуть до 24 травня 2019 року. Чекаємо на тролейбуси через 10-11 місяців після завершення усіх процедур і авансового платежу", - зазначив він.

Комунальне підприємство "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" (ЖТТУ) також має намір використати частину коштів позики ЄБРР для фінансування проекту модернізації тролейбусного парку.

Довідково:

 12 грудня минулого року, під час звіту за 2018 рік  міський голова Сергій Сухомлин розповів, що у 2019 році в межах проекту модернізації тролейбусного парку КП "ЖТТУ" збираються придбати нові тролейбуси за кошти ЄБРР. 8 листопада 2018 року депутати надали дозвіл комунальному підприємству "Житомирське трамвайно-тролейбусне управління" на укладання кредитного договору з Європейським банком реконструкції та розвитку під гарантію Житомирської міської ради.

Договір позики на придбання нових тролейбусів для міста підписали у Києві 29 листопада минулого року.

Раніше повідомлялося, що Житомир став другим містом в Україні після Вінниці, яке успішно пройшло міжнародну сертифікацію та отримало Європейську енергетичну відзнаку (ЄЕВ).