Іванна Климпуш-Цинцадзе: Відсутність сервісних зон на пунктах перетину кордону – це ненормально

Перебуваючи з робочою поїздкою на Закарпатті, Віце-прем`єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе відвідала вантажний та легковий термінали Міжнародного автомобільного пункту пропуску "Ужгород" на українсько-словацькому кордоні, а також розташування відділу Державної прикордонної служби України "Ужгород".

Віце-прем`єрка ознайомилася з умовами перетину кордону вантажівками та легковими автомобілями і умовами служби прикордонників. Вона звернула увагу на те, що на вантажному терміналі немає сервісної служби. "Відсутність сервісної зони на вантажному терміналі – це ненормально. Маємо створити тут цивілізовані умови для водіїв вантажівок, а поза тим працювати для того, аби черг, у яких тут простоюють подекуди добу, не було", – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе. Вона також зазначила, що умови на легковому терміналі також не належні і потребують покращення.

Також Віце-прем`єр-міністр вивчила питання можливості спільного прикордонного контролю на українсько-словацькому кордоні і покращення прикордонної інфраструктури в Закарпатській області. За результатами поїздки буде дано низку доручень.

Довідково

За 11 місяців дії безвізового режиму між Україною та ЄС кордон зі Словаччиною перетнуло понад 900 тисяч українців, 40 тисяч з яких – у безвізовому порядку.