Схвалено експертні висновки до євроінтеграційних законопроектів у сфері транспорту, - Іванна Климпуш-Цинцадзе

Під головуванням Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе відбулося засідання Урядового комітету з питань європейської, євроатлантичної інтеграції, міжнародного співробітництва та регіонального розвитку.

Комітет схвалив висновки Уряду до низки євроінтеграційних законопроектів у сфері транспорту з урахуванням позицій міністерств та результатів експертиз на відповідність зобов`язанням України в рамках Угоди про асоціацію з ЄС.

Ідеться про проекти законів України «Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення їх у відповідність із законодавством Європейського Союзу у сфері перевезення небезпечних вантажів» реєстр. №7387, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері автомобільного транспорту з метою приведення їх у відповідність з актами Європейського Союзу» реєстр. №7386, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері убезпечення експлуатації колісних транспортних засобів відповідно до вимог Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони» реєстр. №7313 і «Про залізничний транспорт України».

Уже наступного тижня висновки будуть спрямовані до Верховної Ради України для врахування висловлених у них зауважень під час розгляду народними депутатами зазначених законопроектів.

Зазначимо, що ці законопроекти є частиною урядово-парламентської Дорожньої карти законодавчого забезпечення виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, ознайомитися з якою можна за посиланням.