Сильна національна система стратегічних комунікацій – один з головних інструментів протидії гібридним загрозам, – Іванна Климпуш-Цинцадзе в НАТО

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе під час робочого візиту до Брюсселя зустрілася із заступником Генерального секретаря НАТО з питань публічної дипломатії Таджаном Ілдемом. Сторони обговорили розвиток системи державних стратегічних комунікацій в Україні, а також спільні кроки щодо протидії сучасним інформаційним викликам.

За словами Віце-прем’єр-міністра, концепція вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції на 2017-2020 роки є одним з основних механізмів посилення громадської підтримки євроатлантичного курсу держави та підвищення обізнаності громадськості щодо Альянсу.

У цьому контексті Іванна Климпуш-Цинцадзе разом з Таджаном Ілдемом наголосили на надзвичайній важливості залучення суспільства до урядової роботи у сфері стратегічних комунікацій.

Також сторони обговорили взаємодію у рамках Платформи Україна-НАТО з протидії гібридним загрозам та підготовку до міжнародної конференції з цих питань, яку планується провести в Україні в листопаді цього року.

Таджан Ілдем висловив запевнення у продовженні надання стратегічної підтримки з боку НАТО для розвитку системи спільного реагування на нові інформаційні виклики в Україні.