В Уряді продовжують підготовку до засідання Ради Асоціації Україна-ЄС

19 листопада під головуванням Віцепрем'єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної відбулась нарада із заступниками міністрів з євроінтеграції для підготовки засідання Комісії з питань координації виконання Угоди про асоціацію та засідання Ради асоціації, запланованої на грудень 2020 року. 

Учасники зустрічі обговорили пріоритетні законопроєкти, які перебувають на розгляді у Верховній Раді, а також ті, які готуються до розгляду Кабінету Міністрів України. 

«Робота над нормативно-правовими актами є найважчою і найтривалішою з усіх процесів. Усі міністерства, зокрема заступники міністрів з європейської інтеграції, повинні тримати “руку на пульсі” просування євроінтеграційних процесів у Верховній Раді. А також працювати у тісному контакті з відповідальними комітетами для прискорення нашого євроінтеграційного поступу. Маємо активно і злагоджено працювати для успішної підготовки до засідання Ради асоціації» – наголосила Ольга Стефанішина. 

Віцепрем'єр-міністерка також відзначила позитивний результат нещодавнього засідання Комітету асоціації, який відбувся 13 листопада 2020 року. 

«На засіданні були представники більшості директоратів Європейської Комісії, які відповідають за український напрямок. Це засвідчує про високий рівень політичного консенсусу щодо оновлення додатків до Угоди про асоціацію» – сказала Віцепрем'єр-міністерка.