Про портал

Дорогі друзі!

Якщо ви тут, то значить, цікавитеся європейською інтеграцією України.

Восени 2013 року українці голосно і недвозначно заявили про свій цивілізаційний вибір. Подальші трагічні події в Києві та російська агресія, метою якої є недопущення повернення України до європейського дому, лише підтвердили його правильність і мотивують працювати більше, аби зробити рух України на Захід незворотним.

Для нас Європа – це, передовсім, її засадничі цінності: свобода і гідність. Поза тим, демократичне суспільство, дотримання прав людини і економічні свободи, яким віддана Європа, дозволяють покращувати і матеріальне становище громадян.

Виконуючи Угоду про асоціацію між Україною і ЄС, ми створюємо ту Україну, про яку в різний час мріяли різні покоління українців. Це заможна держава, де панує свобода та верховенство права. Цей рецепт не новий. Шляхом, який ми долаємо зараз, уже пройшли багато країн, які мали схожі з нашими проблеми і сподівання.

Незалежно від того, чи ви "єврооптиміст", чи "євроскептик", ви знайдете на цьому сайті інформацію про здобутки України на її шляху до вільної Європи, а також обґрунтоване спростування міфів про євроінтеграцію.

Угода про асоціацію між Україною та ЄС, що повністю набула чинності 1 вересня 2017 року після остаточної ратифікації, є найбільшим міжнародним договором, який Україна уклала за всю свою історію. Так само це найбільша угода, яку коли-небудь укладав ЄС із третіми країнами. Це документ, в якому виписаний детальний план реформ нашої держави практично в усіх сферах. Для вашої зручності ми структурували найбільші напрями співпраці Україна-ЄС.

На нашому сайті ви завжди зможете знайти найновішу та вичерпну інформацію з першоджерел про зусилля, яких для євроінтеграції України докладають Президент, Прем`єр-міністр, Верховна Рада, міністерства та відомства, залучені до цієї великої роботи.

Долучайтеся до нашої роботи, адже європейська інтеграція – це наша спільна справа! Будемо вдячні за добру пораду і конструктивну критику.