
Головною метою посібника є надання інформації та практичних рекомендацій щодо необхідних умов успішного експорту ягід та продуктів їх переробки до країн Євросоюзу.
Головною метою посібника є надання інформації та практичних рекомендацій щодо необхідних умов успішного експорту ягід та продуктів їх переробки до країн Євросоюзу.
Більше третини аграрного експорту України спрямовується європейським споживачам.
Це додаткові 2,7 млрд доларів виручки для українського бізнесу.
За 11 місяців 2020 року Україна поставила в ЄС аграрної та харчової продукції на суму 5,8 млрд дол. США або 28,9% від загального експорту такої продукції.
За дев’ять місяців 2020 року Україна експортувала 49,3 тис. тонн меду на суму більше 80 млн дол. США, що на 10,8% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Європейська комісія схвалила пакет пропозицій, спрямованих на збільшення торгівлі між Європейським Союзом і країнами у пан-євро-середземноморському регіоні, зокрема Україною. Таке рішення має допомогти економічному відновленню після спалаху коронавірусу.
За 2019 рік Україна посіла 2 місце зі 123 країн за обсягами експорту органічної продукції до ЄС, піднявшись на дві сходинки порівняно з 2018 роком.
У 2019 році Україна потрапила в топ-3 імпортерів м’яса (переважно курятини) до країн Європейського Союзу
Заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства - Торговельний представник України Тарас Качка зустрівся з українськими експортерами та представниками громадськості в рамках публічного обговорення концепції державної політики у сфері розвитку експорту
У 2019 році Україна успішно пройшла 5 зовнішніх аудитів компетентних органів ЄС, Китаю, Канади, Ефіопії щодо системи державного контролю за виробництвом різного роду продукції