Новини

Головне

Україна вперше зможе подавати заявки на інфраструктурні проєкти у межах програми CEF на рівні із членами ЄС

Україна вперше зможе самостійно подавати заявки для фінансування інфраструктурних проєктів за програмою ЄС «Механізм сполучення Європи» (Connecting Europe Facility – CEF) у межах ініціативи «Шляхи солідарності».

26/09/2023
Українська оцінка досягнення цілей Угоди про асоціацію показала, що ми маємо значний потенціал для інтеграції у внутрішній ринок ЄС, – Наталія Форсюк
10/11/2021

На цьому наголосила директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції України Наталія Форсюк під час засідання Парламентського комітету асоціації, який проходив за участі представників Верховної ради України та Європарламенту, а також урядовців. 

Уряд зробив крок до оновлення Угоди про асоціацію у секторах телекомунікаційних, поштових, кур'єрських послуг та послуг міжнародного морського транспорту
28/10/2021

Уряд схвалив проєкт Рішення Комітету асоціації Україна - ЄС у торговельному складі про внесення змін до Додатка XVII до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Рада ЄС дала згоду на підписання з Україною Угоди про спільний авіаційний простір
29/06/2021

Це рішення дозволяє застосовувати угоду на тимчасовій основі до завершення усіх процедур, необхідних для набуття нею чинності.

ЄС намагається демонструвати якомога сильнішу солідарність з Україною, – Президент Європейської ради
03/03/2021

Відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Європейської ради Шарля Мішеля. Сторони обговорили низку питань, зокрема – подальшу реалізацію реформ в Україні.

Ольга Стефанішина розповіла про очікування від співпраці з ЄС у наступному році
08/12/2020

8 грудня відбулась онлайн-зустріч співголів Ради асоціації - Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Високого представника ЄС, Віцепрезидента Європейської Комісії Жозепа Борреля, а також Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та Комісара Європейського Союзу з питань сусідства та розширення Олівера Варгеї.

Європейський Союз позитивно оцінив імплементацію реформ в Україні – річний звіт ЄС
01/12/2020

Напередодні неформальної зустрічі членів Ради асоціації Україна-ЄС 8 грудня, Європейський Союз презентував щорічний Звіт щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Ольга Стефанішина підписала три угоди з ЄС на загальну суму 60 млн євро
06/10/2020

В рамках Саміту Україна-ЄС, Ольга Стефанішина, Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, підписала три угоди з Європейською Комісією, на загальну суму у 60 млн євро. 

Ольга Стефанішина: Очікування українського бізнесу стануть базою для позиції України щодо оновлення Угоди про асоціацію з ЄС
28/07/2020

Сьогодні, 28 липня, Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина провела Перший діалог з українським бізнесом щодо оновлення Угоди про асоціацію Україна-ЄС.