Угода про асоціацію

Українська оцінка досягнення цілей Угоди про асоціацію показала, що ми маємо значний потенціал для інтеграції у внутрішній ринок ЄС, – Наталія Форсюк
10/11/2021

На цьому наголосила директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції України Наталія Форсюк під час засідання Парламентського комітету асоціації, який проходив за участі представників Верховної ради України та Європарламенту, а також урядовців. 

Уряд зробив крок до оновлення Угоди про асоціацію у секторах телекомунікаційних, поштових, кур'єрських послуг та послуг міжнародного морського транспорту
28/10/2021

Уряд схвалив проєкт Рішення Комітету асоціації Україна - ЄС у торговельному складі про внесення змін до Додатка XVII до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Рада ЄС дала згоду на підписання з Україною Угоди про спільний авіаційний простір
29/06/2021

Це рішення дозволяє застосовувати угоду на тимчасовій основі до завершення усіх процедур, необхідних для набуття нею чинності.

ЄС намагається демонструвати якомога сильнішу солідарність з Україною, – Президент Європейської ради
03/03/2021

Відбулася зустріч Президента України Володимира Зеленського та Президента Європейської ради Шарля Мішеля. Сторони обговорили низку питань, зокрема – подальшу реалізацію реформ в Україні.

Olha Stefanishyna told about expectations from cooperation with the EU next year
09/12/2020

On December 8, an online meeting of the Co-Chairs of the Association Council - Prime Minister of Ukraine Denys Shmyhal and EU High Representative, Vice-President of the European Commission Josep Borrell, as well as Deputy Prime Minister for European and Euro-Atlantic Integration Olha Stefanishyna and EU Commissioner for Neighborhood and Enlargement Olivér Várhelyi.

Ольга Стефанішина розповіла про очікування від співпраці з ЄС у наступному році
08/12/2020

8 грудня відбулась онлайн-зустріч співголів Ради асоціації - Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Високого представника ЄС, Віцепрезидента Європейської Комісії Жозепа Борреля, а також Віцепрем'єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольги Стефанішиної та Комісара Європейського Союзу з питань сусідства та розширення Олівера Варгеї.

Європейський Союз позитивно оцінив імплементацію реформ в Україні – річний звіт ЄС
01/12/2020

Напередодні неформальної зустрічі членів Ради асоціації Україна-ЄС 8 грудня, Європейський Союз презентував щорічний Звіт щодо виконання Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Olha Stefanishyna signed three agreements with the EU to the tune of € 60 million
07/10/2020

Within the framework of the Ukraine-EU Summit, on October 6, Olga Stefanishyna, the Deputy Prime Minister for European and Euro-Atlantic Integration of Ukraine, signed three agreements with the European Commission for a total of € 60 million.

Joint statement following the 22nd EU-Ukraine Summit
06/10/2020

Volodymyr Zelenskyy, President of Ukraine, Charles Michel, President of the European Council, and Josep Borrell, Vice-President of the European Commission on behalf of Ursula von der Leyen, President of the European Commission, met in Brussels today for the 22nd EU-Ukraine Summit and issued the following statement.

Ольга Стефанішина підписала три угоди з ЄС на загальну суму 60 млн євро
06/10/2020

В рамках Саміту Україна-ЄС, Ольга Стефанішина, Віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, підписала три угоди з Європейською Комісією, на загальну суму у 60 млн євро.