Можливість вийти на ринок ЄС для українського бізнесу: стартує набір заявок на участь у проєкті UkraineReady4EU
13.02.2024
Українські підприємці можуть отримати ваучер на суму до 2 500 євро в межах проєкту UkraineReady4EU. Його мета — допомогти бізнесу залучити ваучерну підтримку для виходу на Єдиний європейський ринок. Загальний бюджет проєкту — 3,75 млн євро.
Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації України.
У межах UkraineReady4EU відберуть 1 500 українських компаній малого та середнього бізнесу. Вони отримують ваучер, який можна використати для участі в торговельних місіях, брокерських заходах, міжнародних виставках. А також для організації стенда на міжнародних виставках та інших заходах, які сприяють налагодженню партнерства з іноземним бізнесом країн-членів ЄС.
Стати учасниками проєкту можуть українські малі та середні підприємства, а також стартапи, які:
- розташовані та провадять свою діяльність на підконтрольній Україні території або релокувалися до країн ЄС, але зареєстровані в Україні;
- зареєстровані відповідно до українського законодавства;
- не перебувають у процесі ліквідації або припинення господарської діяльності;
- відповідають європейському визначенню МСП.
Учасники матимуть змогу подати заявку на участь у проєкті до 30 червня 2025 року. Наприкінці кожного місяця подані заявки оцінить Відбіркова комісія в складі 6 партнерів Консорціуму UkraineReady4EU.
Взяти участь та ознайомитися з детальною інформацією можна за посиланням.
Проєкт UkraineReady4EU реалізується за сприяння міжнародних програм розвитку бізнесу та інтернаціоналізації — Європейська мережа підприємств (EEN), «Еразмус для молодих підприємців», European Cluster Collaboration Platform (ECCP) та імплементується Торгово-промисловою палатою України, Інститутом фізики НАН України, державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», громадською спілкою «Харківський кластер інформаційних технологій», Public Institution Lietuvos inovacijų centras/Lithuanian Innovation Centre (LIC), Polish Agency for Enterprise Development (PARP), Bayern Innovativ GmbH (BAY INNO) та за фінансової підтримки Європейського Союзу.