Відбулося шосте засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС

Угода про асоціацію

17.04.2018

У Брюсселі відбулося 6-те засідання Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.  Серед основних тем зустрічі були імплементація Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, боротьба зі зміною клімату, а також питання оплати праці та скорочення бідності. Про це повідомляє EU Today.

Представник України при Європейському Союзі, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Королівстві Бельгія та Великому Герцогстві Люксембург Микола Точицький підкреслив, що Угода про асоціацію, залишається першочерговим завданням для України. Оскільки за наступні роки, до 2020 року Україні потрібно буде виконати більше 2000 завдань та понад 5000 конкретних заходів щодо виконання Угоди.

Пітер Вагнер, керівник Групи підтримки України в Європейській Комісії відзначив новий План заходів з виконання Угоди про асоціацію, що був розроблений Урядовим офісом координації європейської та євроатлантичної інтеграції разом з Мінекономрозвитку та іншими міністерствами і підтриманий Урядом України. “Ми вітаємо, що План заходів являє собою узгоджену та структуровану стратегію, яка є спільною відповідальністю усіх важливих суб’єктів в Україні”, – сказав Пітер Вагнер.