Понад 40 українських навчальних закладів мають право сертифікувати енергоаудиторів

41 вищий навчальний заклад в Україні отримав право сертифікувати енергоаудиторів.

Про це повідомили у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

У відомстві зазначили, що нині сертифіковані понад 500 таких фахівців.

"Сьогодні в Україні відкривається величезний ринок, що має потребу в енергоаудиторах. Це не тільки 160 тисяч багатоповерхівок, це ще й 7,5 мільйонів приватних домогосподарств, які з часом теж будуть рухатися у напрямку модернізації. Тому людина, яка має базову інженерну освіту, може отримати додаткову підготовку в акредитованих ВНЗ, які за скороченим курсом готують енергоаудиторів", –  Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

У Мінрегіоні нагадали, що проект з підготовки енергоаудиторів на базі ВНЗ впроваджують за підтримки Уряду Німеччини та GIZ. Програма співпраці передбачає розробку спеціалістами GIZ програми тренінгів для підготовки енергоаудиторів, проведення тренінгів для викладачів-енергоаудиторів і представників університетів (до 3 викладачів-енергоаудиторів з кожного ВНЗ, у яких створено комісії з атестації енергоаудиторів). У подальшому викладачі-енергоаудитори, які закінчили тренінги GIZ, на базі університетів впроваджують аналогічні тренінги за підтримки GIZ.

Нагадаємо, Дунайський регіон розвиватимуть за підтримки ЄС.

Підготовлено за матеріалами Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. Оригінал статті читайте за посиланням

 

 

Рубрика: