У мережі польських банкоматів з'явилося меню українською мовою

У Польщі з березня цього року у банкоматах та терміналах самообслуговування мережі Euronet можна здійснювати операції українською мовою. 

Як повідомляє журналістка польського видання Spider's web, можливість вибору меню українською мовою з'явилася у зв’язку із постійно зростаючою потребою клієнтів, які з різних причин прибувають з України до Польщі та користуються системою. Українські працівники – це бажана група клієнтів для фінансових установ Польщі, зазначається у статті. Є вже багато роздрібних банків, які пропонують послуги українською мовою.

"Українська мова у платоматах і банкоматах – це зручність для української громади у Польщі, яка постійно зростає. Ми хочемо дозволити українським громадянам, котрі живуть і працюють у Польщі, мати безпроблемне та зручне використання наших мережевих комплексів. Українська мова стане наступною, крім польської, англійської та німецької. Нею можна здійснювати операції із внесенням і зняттям готівки", - зазначив Роберт Мідура, представник Euronet у Польщі.

Відтепер нова функція обслуговування доступна у всіх банкоматах та платоматах мережі Euronet по всій країні на рівні з польською, англійською та німецькою мовами.

У Польщі є майже 8 тисяч банкоматів та платоматів мережі Euronet. Ці термінали знаходяться, здебільшого, у торгівельних центрах, на бензозаправних станціях, у ресторанах, на вокзалах, летовищах та у відділеннях банків.

Раніше повідомлялося, що обслуговування українською мовою також доступне тепер у терміналах придбання квитків на громадський транспорт у Варшаві, Познані, Лодзі, Любліні та у Вроцлаві.