ЄС відзначив прогрес України у реформуванні сфери довкілля, – Мінприроди

Європейський Союз відзначає прогрес України у реформуванні ряду сфер  і серед них – сфера довкілля. Про це йдеться у спільній заяві за результатами 20-го саміту Україна-ЄС, який відбувся 9 липня у Брюсселі, повідомляє прес-служба Мінприроди.

Зокрема, у заяві вказано, що "хороший прогрес було досягнуто в структурних реформах у сфері децентралізації, державного управління,  а також державних закупівель та сфері охорони довкілля".

Водночас Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак повідомив, що Україна та Європейський Союз поглиблять співпрацю у питаннях охорони довкілля.

"Ще одна хороша новина, що під час саміту домовились опрацювати подальші можливості співпраці між Україною та ЄС у сфері охорони довкілля, у тому числі у рамках програми ЄС Life+ та діяльності Європейського агентства з питань довкілля", - резюмував Міністр екології.

Нагадаємо, 9 липня у Брюсселі відбувся 20-й ювілейниі саміт Україна-ЄС, за результатами якого була ухвалена політична заява, в якій обидві сторони засвідчили своє прагнення до подальшого розвитку стратегічних відносин.

Раніше, 2 березня 2018 року Остап Семерак зустрівся у Брюсселі з Комісаром ЄС з питань довкілля, морських справ та рибальства Кармену Веллою. Тоді сторони домовилися розпочати неформальні консультації щодо набуття Україною статусу партнера в Європейському агентстві з питань довкілля та приєднання України до програми ЄС Life+, яка дозволить громадам отримувати фінансування екологічних проектів на місцях.