За три дні населення та ОСББ отримали 270 "теплих кредитів" на суму 23 млн грн, - Держенергоефективності

У цьому році лише протягом перших трьох днів діяльності Урядової програми "теплих кредитів", з 18 по 20 квітня, нею вже скористалося 50 ОСББ, залучивши у банках 15 млн грн на енергоефективні заходи у багатоповерхівках, повідомляє прес-служба Держенергоефективності.

"Це свідчить про значну затребуваність програми серед мешканців багатоквартирних будинків, які з нетерпінням чекали її відновлення", – відзначають в агенції.

Тепер ОСББ-учасники програми мають нагоду одержати відшкодування 40% - 70% суми "теплих кредитів". Додаткові компенсації надає місцева влада. Наразі прийнято 128 місцевих програм здешевлення "теплих кредитів", про які можна дізнатися на сайті Агентства.

Нагадаємо, що цьогоріч на програму "теплих кредитів" виділено 400 млн грн, майже половина яких – 190 млн грн – на відшкодування для ОСББ.

Голови ОСББ можуть бути впевненими, що співфінансування вистачить, у тому числі на проекти з комплексної термомодернізації будинків. Саме глибинні заходи з енергоефективності надають найбільший результат з точки зору економії енергоресурсів: платіжки за опалення зменшуються вдвічі і більше.

Також впродовж трьох днів видано:

- 217 кредитів на утеплення приватних будинків на суму майже 8 млн грн;

- 3 кредити на встановлення твердопаливних котлів на суму 100 тис. грн.