Студентів з України запрошують до участі в конкурсі есе на тему Східного Партнерства

01.03.2019

Студенти з України можуть взяти участь у конкурсі есе на тему “Майбутнє політики Східного партнерства” на здобуття нагороди міністрів закордонних справ.

Про це повідомили в Представництві Європейського Союзу в Україні.

“31 січня 2019 року міністри закордонних справ Литви та Польщі Лінас Лінкявічюс та Яцек Чапутовіч підписали Меморандум про розуміння щодо організації конкурсу студентських есе на тему “Майбутнє політики Східного партнерства”, — зазначили у дипмісії.

Переможці отримають запрошення на один з політичних заходів високого рівня, організованих з нагоди 10-ї річниці Східного партнерства та почесні вітальні листи від Міністра Литовської Республіки та Міністра Республіки Польща.

Конкурс відкритий для всіх студентів з університетів країн Східного партнерства, зокрема й з України. Обов’язкові умови для претендентів — громадянство однієї з країн Східного партнерства та написання есе англійською мовою. Кожен аплікант може подати лише одну заявку.

Для участі в конкурсі есе потрібно внести в електронну форму разом із підписаною автором(кою) декларацією про те, що ця робота належить йому (їй). Крім того, претендент має відправити своє резюме з контактною інформацією (номер телефону, адреса електронної пошти та адреса для кореспонденції).

Роботи до участі в конкурсі потрібно надати у форматі MS Word (.doc або .docx.) або у форматі PDF (.pdf); шрифт – Times New Roman; розмір шрифту – 12; інтервал –  одиничний; кількість слів у одному есе –  від 5 000 до 6 000 (від 10 до 12 сторінок формату А4).

У випадку Вірменії, Азербайджану та Білорусі есе потрібно подавати до посольств Польщі у цих країнах, а у випадку з Грузією, Республікою Молдова та Україною –  до посольств Литви в цих країнах.

Кінцевий термін подання  заявок – 5 квітня 2019 року.

Додаткову інформацію можна знайти тут.

Нагадаємо, Європейська Комісія збільшила бюджет Програми Erasmus до 30 млрд євро

Підготовлено за матеріалами Представництва ЄС в Україні. Оригінал статті читайте за посиланням