Органи асоціації Платформа громадянського суспільства

Платформа громадянського суспільства

  • Роль:

    забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.

  • Склад:

    складається з 15 членів – представників різних секторів громадянського суспільства - громадських об’єднань, профспілок та організацій роботодавців, які затверджені Асамблеєю УС ПГС у відповідності до Регламенту

Що таке Українська сторона Платформи громадянського суспільства?

Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС (УС ПГС) є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС, що створена у відповідності до ст. 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. ПГС є органом, який складається з представників громадянського суспільства України з однієї сторони і членів Європейського економічного і соціального комітету (ЄЕСК) – з іншої.

Платформа є одним із чотирьох органів Асоціації поряд із Радою асоціації, Комітетом асоціації та Парламентським комітетом асоціації. І якщо перші представляють уряд та парламент, то ПГС створена з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди про асоціацію.

 

Як працює Українська сторона Платформи громадянського суспільства?

ПГС може надавати рекомендації Раді асоціації. Комітет асоціації та Парламентський комітет асоціації повинні здійснювати регулярні контакти з представниками Платформи громадянського суспільства з метою отримання їхньої думки щодо досягнення цілей Угоди. Головування в УС ПГС здійснюється на ротаційній основі.

 

  • Установчі збори
    07.11.2014
    Київ
  • Установче засідання ПГС
    16.04.2015
    Київ
  • Асамблея УС ПГС
    15.12.2015
    Київ
  • Засідання ПГС
    08.11.2016
    Брюссель